Огляд. Передня фара BÜCHEL Immerlicht Sport 30 LUX з USB виходом

Огляд. Передня фара BÜCHEL Immerlicht Sport 30 LUX з USB виходом

Передня фара BUCHEL Immerlicht Sport 30 LUX з USB виходом для зарядки телефонів, смартфонів, планшетів, навігаторів та ін.

Immerlicht Sport це світлодіодна фара зі світловим потоком в 30 LUX, сконструйована за сучасною технологією енергозберігаючого освітлення OSRAM LED, оснащена функцією денного світла та сенсором автоматичного вмикання в сутінках. Також Immerlicht Sport має опцію паркування (standlight function), після повної зупинки велосипеда, конденсатор фари дозволяє світитись габаритам ще мінімум 4 хвилини.

Вбудований USB вихід видає напругу 5 Вольт, 0,5 Ампер (5V, 0,5A), що цілком достатньо, щоб заряджати і підтримувати в режимі роботи смартфон чи навігатор та інші пристрої, що розраховані на зарядку напругою 5 Вт. Це особливо цікаво для довгих подорожей на велосипеді, та зручно при терміновій до зарядці пристрою будь-коли.

Фара BÜCHEL Immerlicht Sport підключається до динамо-втулки або динамо машини з вихідною напругою 6 Вольт, має вихід для підключення задньої фари та зручний, ергономічний вмикач з трьома функціями ON (включено), OFF (виключено), AUTO (автоматичний режим вмикання освітлення + денне світло).

Кронштейн з нержавіючої сталі дає змогу надійно закріпити фару 
на передній вилці велосипеда. Ви можете купити передню фару BÜCHEL Immerlicht Sport для велосипеда до динамо втулки у нашому магазині як вроздріб так і гуртом.

Відповідає вимогам дорожнього руху.

Comments (0)

Leave a comment

You are commenting as guest.