Контакти

Контакти

м.Ковель, Волинська обл.;
тел.: 095 154 32 00;
info@velolampa.com.ua

Пріоритетний напрямок velolampa - постачання сучасних та якісних систем енергозберігаючого LED освітлення для велосипедів. Наша компанія дистриб'ютор вело-запчастин, аксесуарів та фар до динамо втулок німецького виробника BÜCHEL. Європейські стандарти та сучасні технології!

Гуртовим клієнтам (Опт):

Для отримання доступу до гуртових (оптових) цін, вам необхідно зателефонувати до нас за номером: 095 154 32 00 або зробити запит електронною поштою на info@velolampa.com.ua або заповнити контактну форму. Запрошуємо до співпраці магазини та компанії з продажу велосипедів, аксесуарів та вело запчастин, вело майстерні. Пропонуємо найвищу якість продукції, низькі ціни та зручні умови доставки і оплати. 

Роздрібним покупцям:

Для того щоб здійснити покупку Вам потрібно додати товар в корзину, та заповнити ваші контактні дані. Наш менеджер зателефонує вам якнайшвидше. Оплатити замовлення  ви можете при отриманні або передплатою через банк. Доставка замовлення здійснюється зручним для вас  перевізником (Нова Пошта, Інтайм та інші) на протязі 1-2 днів

Написати нам: