velolampa.com.ua - дистриб'ютор вело продукції BÜCHEL в Україні

velolampa.com.ua - дистриб'ютор вело продукції BÜCHEL в Україні


BÜCHEL
 Традиція - Інновація - Динаміка! Виробляється в Німеччині з 1920 року.

При виробництві BÜCHEL покладається на власний досвід та 95-річні традиції. Через невпинний підприємницький дух, компанія зарекомендувала себе у Німеччині та закордоном.
Високі стандарти, столітні традиції та інновації рецепт успіху виробництва якісних запчастин та аксесуарів для велосипедів.

Сьогодні компанія BÜCHEL виробляє великий спектр деталей для велосипедів та автомобільної промисловості. Але пріоритетним напрямком залишається виробництво світлодіодних (LED) фар для велосипедів та впровадження перспективних технологій енергозберігаючого освітлення.

Різноманітні способи виробництва додали компанії гнучкості, щоб швидко і ефективно враховувати пропозиції і побажання, для  задоволення потреб наших споживачів. При роботі ми використовуємо девіз "Немає нічого неможливого!", щоб знайти рішення, незалежно від того, які перед нами завдання!

 

Відео про виробництво велосипедних фар, компонентів та аксесуарів BUCHEL:

Comments (0)

Leave a comment

You are commenting as guest.

Так підійде. Всі фари розраховані на динамо 6 вольт

ADMINISTRATOR ADMINISTRATOR 31. травня, 2022 |

Чи підійде ця LED фара ? до динамовтулки Shimano nexus (HB-NX32) 6 вольт, - 3 ватт.

Віталік Віталік 30. травня, 2022 |

Сподобалась фара, потужна, є сенсор автоматичного вмикання і стояночні вогні, працює чудово, Брав комплектом ще задню фару 3 LED

Василь Василь 17. травня, 2022 |

Відправили післяплатою, дуже швидко. Запаковано норм. Фара відповідає опису, світить супер ( порівняно з попередньою Basta Pilot Classic).

Mehan Mehan 09. лютого, 2022 |